Začala registrace na konferenci INSPO 2013

Třináctý ročník konference INSPO - Internet a informační systémy pro osoby se specifickými potřebami se uskuteční v sobotu 16. března v Kongresovém centru Praha. Představí nová technologická řešení usnadňující život lidem se zdravotním postižením. Pořádající BMI sdružení právě spustilo registraci účastníků, kterých se očekávají téměř tři stovky. 

Generálním partnerem konference je Telefónica Czech Republic, partnerem  AutoCont CZ, partnerem sekce Zaměstnávání osob se zdravotním postižením se stal portál Práce.cz.
 
Předběžný program  slibuje pestrou skladbu prezentací, které osloví účastníky s různými druhy zdravotního postižení a poskytnou inspirativní návody, jak zefektivnit činnost neziskových organizací. V průběhu celého dopoledního jednání a odpoledne v sekci ICT pro neslyšící bude zajištěno tlumočení do českého znakového jazyka a simultánní přepis mluvené řeči na plátno. Díky středisku Teiresiás budou k dispozici ke sledování přepisu rovněž tablety.
 
V dopolední části konference dojde k vyhlášení výsledků 9. ročníku literární soutěže Internet a můj handicap, jejíž uzávěrka je 17. února.
 
Účast na konferenci je za symbolický poplatek 150 Kč (platí se u prezence), který zahrnuje i průběžné občerstvení a oběd a sborník na CD.

K registraci je možné využít tento formulář. Registrace již byla kvůli naplnění kapacity sálu ukončena.